فرآیند کاری آذین پیمان

فرآیند انجام کار در آذین پیمان از شروع قرارداد تا تحویل پروژه شامل 5 مرحله به صورت زیر هست:

  1. ملاقات و مذاکره
  2. بازدید از پروژه
  3. محاسبات اولیه و عقد قرارداد
  4. اجرای پروژه
  5. تحویل پروژه

در ادامه به طور دقیق این مراحل توضیح داده میشه.ملاقات و مذاکرهبعد از اینکه به هر طریقی با ما آشنا شدید، نیازه که طی یک جلسه حضوری باهم ملاقات کنیم تا با توجه به بودجه شما و حالا تجربه و تخصص ما (اگه هنوز تو همین سایت نمونه پروژه هامونو ندیدی کلیک کن) بهترین راهکارها رو بهتون ارائه بدیم.

منظورمون از بهترین راهکارها، اینه که خواسته شما در کمترین زمان و با استفاده از متریال با بهترین کیفیت و نیروی اجرایی متخصص متناسب با بودجه خودتون اجرا بشه.


بازدید از پروژهحالا وقتش رسیده به محل مورد نظر شما سری بزنیم ببینیم چه خبره و شما چه خوابی واسش دیدین. یعنی همون ایدههایی که میخواید توسط تیم طراحی ما وارد پروژه‌تون بشه.

البته توی این فاز اعضای طراح و متخصص مجموعه آذین پیمان با توجه به سابقه و تجربه خودشون برای اینکه بین بودجه مالی و ایده‌های طراحی شما تعادل ایجاد کنن، بهترین ایده‌های طراحی را به شما پیشنهاد خواهند داد.محاسبات اولیه و عقد قراردادقبل از قرارداد با گروه طراحی و اجرای ما، بودجه ساخت و ساز خودتون رو نهایی کنین تا در روز قرارداد همه چیز به صورت واضح و مشخص باشه. بعد از بررسی‌های مرحله قبلی و بر اساس بودجه نهایی اعلامی شما و خروجی متره و برآورد و نقشه طراحی شما، هزینه‌های متریال و مواد مورد استفاده و هزینه نیروی متخصص اجرا و مابقی هزینه‌ها بصورت یک پیش‌فاکتور به شما اراده میشه.

بعد از تعیین روز شروع اجرای پروژه و پرداخت نیمی (50 درصد) از هزینه‌های برآورد شده در پیش‌فاکتور، قرارداد بین شما و شرکت آذین پیمان امضاء خواهد شد.اجرای پروژههمونطور که هر دو طرف در مرحله قبل، خودمون رو متعهد به انجام امور مذکور در قرارداد فی مابین کردیم، در این مرحله بعد از دریافت مجوزهای لازم شروع به چینش وسایل و ابزارها و متریال‌های مورد نیاز گروه متخصص اجرا قبل از شروع هر فاز در محل پروژه و در انبار پایکار می کنیم.

بعد از اتمام هر فاز و گرفتن تاییدیه از شما طبق موارد درخواستی در قرارداد، مجددا اگر شما متعهد به پرداخت در آن فاز باشید بعد از انجام پرداخت فاز بعد در جریان خواهد افتاد.تحویل پروژهبرای تحویل موقت یک هیات سه نفره تحویل تشکیل میشه که شامل یک نماینده از طرف کارفرما، یک نماینده از پیمانکار و یک نفر هم از طرف مهندس اجرا هستند. این سه نفر در محل پروژه حاضر می‌شن و آزمایشات لازم رو انجام میدن، اگر عیب و نقصی در کار مشاهده نکنن، صورتجلسه تحویل موقت نوشته میشه و برای کارفرما ارسال میشه، ولی اگر عیب و نقصی در کار ببینیم، موارد رو در صورتجلسه با تعیین مدتی برای رفع ایراد درج می کنیم.

ضمنا در فاصله بین تحویل موقت کار تا تحویل قطعی یعنی در دوره تضمین، اگر معایب و نقایصی در کار مشاهده بشه که ناشی از کار پیمانکار باشه؛ ما،شرکت آذین پیمان، مکلفیم که اونارو با هزینه خودمون رفع کنیم.